Reference

Společnost Extéria se na trhu pohybuje už nějaký ten pátek (konkrétně od roku 2011). Za tu dobu se z firmy stala velice rozšířená franšízová síť, která se neustále rozvíjí. I vy se můžete stát franšízantem, pokud toužíte pomáhat podnikatelům s bezpečností práce či s požární ochranou. Firma se totiž právě na toto zaměřuje.

Přesněji řečeno, pomáhá s přípravou bezpečnosti práce, s požární ochranou, připravuje firmu na ohlášenou, ale samozřejmě i na neohlášenou kontrolu ze státní správy. Právě neohlášené kontroly bývají pro podnikatele doslova smrtící – taková neohlášená kontrola je může vyjít i na miliony (sankce se skutečně mohou vyšplhat až do milionů). Firmy tedy raději investují zlomek peněz k tomu, aby byly na takovou kontrolu vždy řádně připraveni. Kromě toho firma poskytuje i revize nebo školení, která se taky těší velké oblibě.

Každým rokem má firma tisíce spokojených klientů, a to z řad pracovníků ve zdravotnictví, ze školství nebo z řad osob samostatně výdělečně činných. Ti podávají firmě zpětnou vazbu ve formě recenzí a referencí, které jsou často velice kladné.

 

Extéria reference:

Za mne vše v pořádku, lidi z extérie nám pohmoli při kontrole, za což jim děkuji.

Jan Polák, Ostrava

 

Díky profesionálnímu přístupu společnosti EXTÉRIA, která ihned reagovala na mou poptávku, mě tento pracovní úraz nějak neohrozil a nepřipravil o mé finanční prostředky. Chtěl bych poděkovat a jsem moc rád, že mohu s touto společností spolupracovat i v dalších letech a věnovat se svému podnikání a nemusím BOZP a PO řešit. Vím, že teď mé riziko s podnikání je minimální a mám 100% jistotu v zákonné oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Zahradnictví na Opavsku

 

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.

Lenka Konečná, Ostrava

 

Jsem velmi spokojená se službami firmy Extéria. Provedli vše, co bylo dohodnuto ve smlouvě, a zpracovali mi přehlednou dokumentaci k BOZP, tak i požární ochraně. Minulý týden mě Extéria zastoupila u kontroly hasičů a vše bez závad, a navíc jsem nic neplatila - jen roční služby a dokumentaci. Vše, co slíbí, tak plní. Mohu doporučit

Nikola Dosková, Brno

Rád se podělím o svou zkušenost s firmou Extéria. Když mi byla nahlášena kontrola z inspektorátu, automaticky přijel technik dříve, vše dal do pořádku a při kontrole mě zastoupil. Prošel jsem kontrolou na výbornou! Díky a vřele doporučuji.

Miloš Pavel, Praha

Kvalitní služby za nízké ceny.

Tereza Táborská, Šumperk

Přidávám se ke kladným referencím, s firmou Extéria jsem stoprocentně spokojen.

Lubomír Chovanec, Ostrava

Seriozní, a hlavně jedna z mála profesionálních firem - doporučuji! Ráda se podělím o recenzi a mou osobní zkušenost. Před třemi lety jsem se dozvěděla o nutnosti BOZP a zahájila s firmou Extéria spolupráci. Nyní spolupracuji již třetím rokem. Opravdu dostávám aktualizaci směrnic každý rok ZDARMA! A smlouva je jasná a přehledná opravdu na jeden list papíru. Mám přehledný šanon dokumentaci BOZP a i PO s rejstříkem, je nutná jen jediná jednorázová větší investice. Přeji mnoho dalších spokojených klientů firmě Extéria, jen tak dál.

Lenka Svobodová, lékárna Olomouc

Má zkušenost s firmou Extéria je velmi dobrá. Firma přijela hned, co se u nás ve firmě stal úraz, vše sepsala, dokonce se postarala i o pojišťovnu. Za nízký roční poplatek získáte opravdu kvalitní služby. Díky.

Radim Stodůlka, Uherskohradišťsko

Se službami firmy Extéria jsem spokojená.

Ema Jánská, Jindřichův Hradec

Kontrol z OIP jsem se bál, ale díky firmě Extéria jsem na jakékoli kontroly připraven. Zatím se stalo jednou, že se mi ohlásila kontrola, firma Extéria však vyslala technika a ten mě při kontrole zastoupil. Prošel jsem na jedničku! Doporučuji všme.

Vladimír Hruška, Hradec Králové

S Extérií spolupracuji pět let, zajišťuje mi BOZP i PO dohromady za výhodnou cenu 7000 Kč ročně vč. aktualizace dokumentace zdarma pro mé provozovny. U kontrol mě vždy zastoupila a nic jsem nikdy navíc neplatil. Za mě profesionální služby, které jsou levné.

Ivan Vasilič, Praha

Exteria vyřešila úraz v naší firmě. Přijela technička, vše sepsala, zaslala na pojišťovnu a úřady jsem nemusel vůbec řešit. Jestli tedy hledáte někoho pro BOZP, tak firma Extéria. Platím jen 6700 Kč ročně, nic navíc mě to nestálo! Konečně profesionální firma.

Jan Klimšík, Ostrava

Mohu doporučit Extérii a jejich služby, které jsou levnější než konkurence.

Ladislav Kroner, Ostrava

 

Exteria a moje recenze, zkušenost s Exteria společností je velmi pozitivní. Když mi volala slečna z Extérie jestli chci schůzku ohledně BOZP, myslel jsem, že mám kontrolu. Když přijela slečna a začala mi představovat Extérii a službu BOZP, PO a dokonce i životní prostředí za tak nízkou cenu neváhal jsem. Zpracovali mi poté komplexní dokumentaci a při kontrole mě zdarma zastoupil technik. Za mě doporučuji Extérii.

Jan Adamec, Praha

 

Firma Extéria mi pomohla poprat se s kontrolou. Bez ní bych nejspíše dostal tučnou pokutu. Jsem rád, že jsem raději investoval do služeb firmy a vyvázl bez problémů.

Jan Ježek, Chrudim

 

Skvělé služby a nízká cena.

Kateřina Sýkorová, Olomouc

 

O své povinnosti BOZP a požární ochrany jsem popravdě neměl ani ponětí. Naštěstí jsem náhodou narazil na firmu Extéria, která se mi o tuto oblast stará dodnes. A i když o BOZP a PO vím málo i dnes, díky firmě projdu hravě každou kontrolou.

Majitel kempu v Ostravě

 

Firma Extéria se mi už dlouhé roky stará o veškerou dokumentaci BOZP a PO. Nemohu si stěžovat. Pravidelně dělá školení a já jsem bez starostí.

Lukáš Dufka, Ostrava

 

Díky firmě Extéria jsme bez komplikací vyřešili úraz ve firmě. Díky.

Spokojená firma z Prahy

 

Vstřícné jednání, ochotní lidé na telefonické podpoře, milý technik, který byl k nám poslán.

Vlasta Bobčíková, Hradec Králové

 

I když jsem si smlouvu zřídil v Ostravě, problém mi pomohli vyřešit i na pobočce v Praze, což mnoho firem není ochotno. Ještě jednou díky.

Ondřej Zapletal, Ostrava

 

S firmou jsem 100% spokojen.

Josef Adamec, Brno