Reference

Společnost Extéria se na trhu pohybuje už nějaký ten pátek (konkrétně od roku 2011). Za tu dobu se z firmy stala velice rozšířená franšízová síť, která se neustále rozvíjí. I vy se můžete stát franšízantem, pokud toužíte pomáhat podnikatelům s bezpečností práce či s požární ochranou. Firma se totiž právě na toto zaměřuje.

Přesněji řečeno, pomáhá s přípravou bezpečnosti práce, s požární ochranou, připravuje firmu na ohlášenou, ale samozřejmě i na neohlášenou kontrolu ze státní správy. Právě neohlášené kontroly bývají pro podnikatele doslova smrtící – taková neohlášená kontrola je může vyjít i na miliony (sankce se skutečně mohou vyšplhat až do milionů). Firmy tedy raději investují zlomek peněz k tomu, aby byly na takovou kontrolu vždy řádně připraveni. Kromě toho firma poskytuje i revize nebo školení, která se taky těší velké oblibě.

Každým rokem má firma tisíce spokojených klientů, a to z řad pracovníků ve zdravotnictví, ze školství nebo z řad osob samostatně výdělečně činných. Ti podávají firmě zpětnou vazbu ve formě recenzí a referencí, které jsou často velice kladné.

 

Extéria reference:

Za mne vše v pořádku, lidi z extérie nám pohmoli při kontrole, za což jim děkuji.

Jan Polák, Ostrava

 

Díky profesionálnímu přístupu společnosti EXTÉRIA, která ihned reagovala na mou poptávku, mě tento pracovní úraz nějak neohrozil a nepřipravil o mé finanční prostředky. Chtěl bych poděkovat a jsem moc rád, že mohu s touto společností spolupracovat i v dalších letech a věnovat se svému podnikání a nemusím BOZP a PO řešit. Vím, že teď mé riziko s podnikání je minimální a mám 100% jistotu v zákonné oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Zahradnictví na Opavsku

 

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.

Lenka Konečná, Ostrava

Mohu doporučit Extérii a jejich služby, které jsou levnější než konkurence.

Ladislav Kroner, Ostrava

 

Exteria a moje recenze, zkušenost s Exteria společností je velmi pozitivní. Když mi volala slečna z Extérie jestli chci schůzku ohledně BOZP, myslel jsem, že mám kontrolu. Když přijela slečna a začala mi představovat Extérii a službu BOZP, PO a dokonce i životní prostředí za tak nízkou cenu neváhal jsem. Zpracovali mi poté komplexní dokumentaci a při kontrole mě zdarma zastoupil technik. Za mě doporučuji Extérii.

Jan Adamec, Praha

 

Firma Extéria mi pomohla poprat se s kontrolou. Bez ní bych nejspíše dostal tučnou pokutu. Jsem rád, že jsem raději investoval do služeb firmy a vyvázl bez problémů.

Jan Ježek, Chrudim

 

Skvělé služby a nízká cena.

Kateřina Sýkorová, Olomouc

 

O své povinnosti BOZP a požární ochrany jsem popravdě neměl ani ponětí. Naštěstí jsem náhodou narazil na firmu Extéria, která se mi o tuto oblast stará dodnes. A i když o BOZP a PO vím málo i dnes, díky firmě projdu hravě každou kontrolou.

Majitel kempu v Ostravě

 

Firma Extéria se mi už dlouhé roky stará o veškerou dokumentaci BOZP a PO. Nemohu si stěžovat. Pravidelně dělá školení a já jsem bez starostí.

Lukáš Dufka, Ostrava

 

Díky firmě Extéria jsme bez komplikací vyřešili úraz ve firmě. Díky.

Spokojená firma z Prahy

 

Vstřícné jednání, ochotní lidé na telefonické podpoře, milý technik, který byl k nám poslán.

Vlasta Bobčíková, Hradec Králové

 

I když jsem si smlouvu zřídil v Ostravě, problém mi pomohli vyřešit i na pobočce v Praze, což mnoho firem není ochotno. Ještě jednou díky.

Ondřej Zapletal, Ostrava

 

S firmou jsem 100% spokojen.

Josef Adamec, Brno